Prekių grąžinimas ir keitimas

Pardavėjo parduodamoms prekėms yra suteikiama 14d. grąžinimo arba keitimo garantija.
Grąžinama prekė turi būti originalioje nepažeistoje pakuotėje, prekė turi būti nenaudota ir pirkėjo nesugadinta , prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos. Nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt. Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo pirkėjo gauta.
Norint grąžinti prekę reikia susisiekti su mumis el. paštu info@superprekes.lt. Laiške reikia nurodyti sąskaitos numerį, vardą, pavardę ir mūsų sąskaitos numerį bei  grąžinimui ar pakeitimui nurodyti prekės kodą.
Įstatymų numatyta tvarka pardavėjas įsipareigoja grąžinti pinigus per 14 d. po to, kai yra patikrinama, kad prekė yra tinkamos būklės, t.y. nenustatyti pažeidimai, sugadinimai, nepakeistos detalės, yra visi įpakavimai, etiketės. www superprekes.lt vienašališkai turi teisę iš klientui grąžinamos sumos išskaičiuoti suteiktą papildomos nuolaidos sumą, jei klientas pasinaudojo papildoma pasiūlymo nuolaida ir vėliau atšaukė (grąžino) bent vieną prekę iš pasiūlymo, kuriam buvo pritaikyta nuolaida.